Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

[Teamwork] OOP - Споделете проектите си

Здравейте,

Ако може хората правили teamwork-a си на Unity да се похвалят какво са направили. Просто ми е интресно как изглеждат проектите. Ако има и други мераклии да се похвалят нямам против да си ги постнат.  

Поздрави

 

П.П. Става въпрос за завършени ехе-та, не за сорс код. 

Тагове:
1
C# OOP Basics 10/12/2014 00:55:05
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Може да си дръпнеш нашата от тук и да се позабавляваш малко.

9
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Браво, супер ви се е получило!

0
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Хайде хора изхвалете се. Цъка ми се нещо. :D Никой ли не си харесва приложението? То трябва май и аз да кача нашето за да започне по оживена дискусия.  

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

"Хайде хора изхвалете се. Цъка ми се нещо. :D"

Offtopic:
SoftUni-The Exam Day (alpha version) - Не е от текущия тиймуърк, нито пък е била от нечий тиймуърк (more info...), но пък ми се струва, че макар и в ранна алфа версия се получи забавна за разцъкване ;)
Понякога като зацикля си я пускам за 2-3 минути просто ей така да се разсея малко  :D

 

5
25/10/2014 11:46:43
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Ние не писахме на unity, но смея да твърдя, че игричката се получи страхотно за времето, с което разполагахме. Всичко написахме от нулата, engine-а също. И всичко това стана красиво без да пострада ООП-то заради unity. Графиката е на windows forms. Има много още какво да се направи по нея де - най-малкото е трудно човек да се ориентира как да играе битките като няма описание на нещата. Но определено бе положен много много труд и даже след защитата на проекта продължаваме да променяме някои неща (а това, знаете, не се случва никога след който и да е проект).

Ще си позволя да вмъкна повече скрийншота, нищо, че разтягат много страницата...

Team Tyranastrasz

На последният скрийншот виждате, че героя е развит доста вече на 7-ми Level.

Иначе как се играе? Първо ви се падат случайни числа от зара - и това са точките, които имате за даден ход. Може да ги разпределите както си искате. По сините чертички виждате колко точки ви трябват за да го изпълните. Избирате първо enemy-то с клик, което ще ви бъде target и после атака или пък защита от техния ход... може и инвентара да сменяте по време на битка, но докато не я довършите - бягство няма :D 

Автора на темата иска .exe файл, но не сме качили такъв все още. Като доизпипаме някои неща, ще качим и споделим. За сега ако ви е любопитно, може да погледнете и свалите source кода на играта, да си я компилирате и подкарате. Така поне ще теглите най-актуалната версия 8)

Искам отново да благодаря на колегите в отбора (Борис, Васил, Илия и Краси) за отговорното отношение към задачата, за всичките безсънни дни и нощи, за целият труд, който положиха! - You are awesome!

41
25/10/2014 01:26:45
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Завиждам ти благородно за отбора и евала за играта :) Искам я на ДВД :D

2
Reath avatar Reath 188 Точки

Ако може и Steam версия, че не ми се разнасят DVD-та с мен :D

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Имам въпрос. Вие откъде научихте Unity толкова бързо? Или го знаехте от преди? Защото искам и аз да го науча и да си правя разни игри в свободното време. Благодаря smile

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.