Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alekz avatar alekz 7 Точки

Срока на домашното Storage, RAID,Partitioning - защо се промени

Здравейте колеги от softuni

Имам въпрос за домашното. В лекцията Sto казва, че домашното ще бъде до края на тази седмица - тоест до 25-26 Октомври. Вчера като влизах в системата срока беше точно такъв, обаче днес влизам да изпратя домашно и вече пише срокът за домашното е изтекъл. Мога да предам домашно за лекцията Filesystems с крайна дата 30-ти Октомври

Ако съм объркал моля да ме извините - но съм почти сигурен, че снощи по време на лекцията на Мариан дата за изтичане на домашното беше по-дълго.

4
Linux Курсове 24/10/2014 11:07:09
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

На първата лекция от курса казаха, че срокът за домашните ще е до края на следващата седмица (неделя) след съответната лекция. Според мен трябва да се коригират всички срокове - първото домашно да е до 26-ти, следващото до 2-ри и т.н. Не знам кога са го променили в системата, но не трябва да е така, както е в момента.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

И според мен трябва да важи обявения срок в страницата на курса а не някаква дата казана на някоя си минута в еди си коя лекция смисъл човек може ли да помни всичко казано в една три часова лекция :)

почти съм сигурен, че ще го оправят до 26-ти, а ако не здраве да е...

0
24/10/2014 11:25:04
vbishurov avatar vbishurov 18 Точки

Здравей колега, 

И аз като теб смятах днес да го предам, но останах изненадан сутринта като видях изтекал срок. Снощи срока наистина беше до 26.10. Надявам се да го върнат за да може тези от нас, които сега са намерили време да си я предадем домашната.

3
alekz avatar alekz 7 Точки

Ами аз първо си помислих, че нещо не съм разбрал правилно, след това си пуснах лекцията от 16-ти и Стоян го каза. Аз цяла седмица бях доста зает и мислих, че ще го изпусна, но снощи като видях срока се хванах и вечерта почти го написах. Тази сутрин само трябваше до го довърша и архивирам.

Ако мога да помоля организаторите да обърнат внимание на това запитване и да ни върнат срока който първоначално са публикували. Предполагам, че повече хора са потърпевши от тази промяна.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

И аз останах много неприятно изненадан като влязох днес в страницата на курса. Толкова се демотивирах, че дори съм готов да се откажа от целия курс. Дано да е резултат на някаква грешка!

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

Срокът за предаване на домашното за лекцията Storage, RAID, Partitioning е 26 октомври, 23:59 ч.

4
alekz avatar alekz 7 Точки

Благодаря за бързата реакция! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.