Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

boryana.k avatar boryana.k 0 Точки

Оценка от изпит Programming Basics C#-1/2 декември.

Здравейте, видях, че резултата от изпита е качен в профила ми, но все още нямам изпратен имейл. Въпроса ми е да изчакам ли да ми изпратят имейл за записването или мога да се запиша и сега?

0
Programming Basics
DimitarVlaev avatar DimitarVlaev 91 Точки

Здравей,

Понеже и аз като теб си задавам този въпрос, реших да звънна и доколкото разбрах до края на седмицата, или най-късно другата, ще получим имейл с допълнително инфо за записване за Тех модула и т.н.

0
svetlyoek avatar svetlyoek 20 Точки

А вие имате предвид,че имате официално оценка(крайна)на профила си или само точките от джъджа,които дава?Питам,понеже аз имам само тях и нищо повече...Казаха ли нещо относно срока за плащане и записването поне?

Благодаря!

0
danieloff avatar danieloff 1 Точки

До колкото видях в сайта на Софт Уни записването за Тех Модула е до 7 януари а старта му е 14 януари.

0
04/12/2018 12:36:51
svetlyoek avatar svetlyoek 20 Точки

Благодаря! Това не бях го видял...

0
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Здравейте! И аз се интересувам дали имате оценка, тъй като аз имам само точки. Получих имейл с потвърждение, че съм приета в курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.