Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Проверка на домашни - въжможно ли е да се удължи срока?

Здравейте.

Въпроса ми е към екипа на СофтУни.

Възможно ли е да се удължи срока за проверка на домашните.?

Минаха изпити, екипни проекти и домашни и първите няколко дни от тази седмица са подходящи да се свърши тази работа.  smile

До сега винаги е имало разбиране, надявам се и този път да е така.

Тагове:
20
C# OOP Basics 27/10/2014 08:27:02
LyudG avatar LyudG 13 Точки

Подкрепям.

Оставих си днешния ден за проверка на домашни, защото до колкото си спомням срока беше до 27.10.2014 23.59ч.

И сега поглеждам и ...???

6
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Да и аз така направих 100% съм сигурен, че срокът беше до 27/10/2014 23:59 :(

Подкреям  ZvetanIG. Ще е супер ако се удължи срока малко !!!

0
27/10/2014 11:04:10
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

 И аз подкрепям ZvetaniG!
     Поне 1 или 2 дни ако може да се удължи срока за оценяването на домашни.

4
Desso avatar Desso 146 Точки

Според Excel Sheet-а 'Разписание на ООП курса по дати' от 'Въведение в ООП курса' срокът трябва да е до 28.10.2014. Като са дали един срок е добре да го спазват, а не да се променя без да ни уведомят официално с препоръчано писмо или поне с един email ;))

 

P.S. браво на екипа на СофтУни за бързата реакция!

4
27/10/2014 12:12:53
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Подкрепям и аз, а и наистина съм останал с убеждението, че пишеше 27.10 23:59 :)

 

4
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Аз бих искал да добавя, че след като срокът е изтекъл, е добре да виждаме колко домашни сме оценили и колко коментара имаме към нашето домашно (и коментарите, разбира се).
Най-вероятно функциалността е в процес на разработка laughing

По темата: 27.10.14 00:00:00 е една секунда след 26.10.14 23:59:59, но очевидно много колеги са се подвели, защото например аз от 30+ необходими проверки имам 3 smile
Затова ще е добре да се удължи срока до 28.10.14, както пише в програмата на курса.

2
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Аз също подкрепям. И аз се бях подвел, че срокът е до днес вечерта. Едва снощи забелязах, че е до 27.10 00:00, а не както си е по принцип до 23:59. Забелязвам и че имам едва 2-3 оценени домашни, което показва, че не сме единствени.smile

1
27/10/2014 11:08:43
Jazastry avatar Jazastry 51 Точки

И аз подкрепям Цветан.

Ако може срока да се удължи с 2-3 дена, би било много добре.

 

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Да, това със срока беше много подмолен трик :). И аз се бях подвел от датата, като мислех, че днес ще мога да си довърша проверките на домашните.

При всички положения, дори да не се удължи срока, моля все пак да има някаква консистентност в изписването на крайните срокове. Сега сроковете за предаване на домашни бяха до 23:59 часа, а за проверка е до 00:00, което обаче сменя датата, а това пък от своя страна няма как да не води до объркване.

1
VenIT avatar VenIT 63 Точки

Да наистина срокът беше до 27.10.2014 23:59.

Би било хубаво да се удължи поне с един ден, за да можем да минем още веднъж през целия материал, докато проверяваме.

А за хората, които мислят да претупат проверката с абстрактни коментари, ще им кажа, че с удоволствие кликам на НЕПОЛЕЗНО.
Не сме тук за да се правим на по-големи тарикати от другите. Целта на проверката е да се научиш да се ориентираш бързо в чужд код, да извлечеш полезното от него и да добавиш нещо градивно от себе си, ако има какво да се добави.

 P.S.  Браво, срокът е удължен до 28.10.14. 

-1
27/10/2014 11:31:20
wartus avatar wartus 152 Точки

P.S. Крайна дата: 29-10-2014 :Д:Д

0
VenIT avatar VenIT 63 Точки

Не колега, 29.10 е крайната дата на курса.
Крайната дата за проверка на домашни е 28.10.14. :)

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

 

Срокът за проверяване на домашни беше удължен до 28 октомври, 23:59 ч. Приятно проверяване!

11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.