Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivo.Nachev avatar Ivo.Nachev 1 Точки

[Technical Issue] Unity - проблем с версията

направо се отчаях.. свалих си unity но се оказа по различна версия и не мога да направя тези неща, които лектора показва, търся с дни да си намеря някаква друга версия, надявайки се да открия правилната, но се оказва, че друга не мога да открия... само версия 4.5.5 и това е. Някой може ли да ми помогне някак?

Тагове:
0
Unity 3D 27/10/2014 18:44:48
DrNerf avatar DrNerf 31 Точки
Best Answer

Изтегли си 4.6 бета версията. Вярвам че объркването ти идва от факта че менюто за нови обекти е променено в 4.6.

 

ЕDIT: За местене на обекти Хоткий(W) ти дава стрелките за местене (Е) ти дава възможност да ги въртиш (R) да променяш размера им.

0
30/10/2014 11:48:16
tanija avatar tanija 60 Точки

Аз също съм с версия 4.5.5, но се справям с упражненията. Какво точно неможеш да направиш? Има настройки на изгледа. Може би затова ти се струва че версията е различна, но менютата са същите......

1
keller avatar keller 45 Точки

Единствените промени в най-новата версия са тези във правенето на UI.

Всичко което ни е дадено като задание би трябвало да го има като функционалност във 4.5.5

1
Ivo.Nachev avatar Ivo.Nachev 1 Точки

Работата е там, че съм начинаещ и още изобщо не мога да се оправям с нещата. Разбрах тепърва да създавам object, но не разбрах как да го местя

0
27/10/2014 23:33:58
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Можеш да си дръпнеш и 4.6 бета версията - във второто видео от курса лектора ни съветва да използваме нея, тъй като по нея щяло да се води курса.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.