[Technical Issue] Unity - проблем с версията - Софтуерен университет

[Technical Issue] Unity - проблем с версията - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
Ivo.Nachev avatar Ivo.Nachev 1 Точки

[Technical Issue] Unity - проблем с версията

направо се отчаях.. свалих си unity но се оказа по различна версия и не мога да направя тези неща, които лектора показва, търся с дни да си намеря някаква друга версия, надявайки се да открия правилната, но се оказва, че друга не мога да открия... само версия 4.5.5 и това е. Някой може ли да ми помогне някак?

Тагове:
0
Unity 3D 27/10/2014 18:44:48
DrNerf avatar DrNerf 31 Точки
Best Answer

Изтегли си 4.6 бета версията. Вярвам че объркването ти идва от факта че менюто за нови обекти е променено в 4.6.

ЕDIT: За местене на обекти Хоткий(W) ти дава стрелките за местене (Е) ти дава възможност да ги въртиш (R) да променяш размера им.

0
30/10/2014 11:48:16
tanija avatar tanija 61 Точки

Аз също съм с версия 4.5.5, но се справям с упражненията. Какво точно неможеш да направиш? Има настройки на изгледа. Може би затова ти се струва че версията е различна, но менютата са същите......

1
keller avatar keller 45 Точки

Единствените промени в най-новата версия са тези във правенето на UI.

Всичко което ни е дадено като задание би трябвало да го има като функционалност във 4.5.5

1
Ivo.Nachev avatar Ivo.Nachev 1 Точки

Работата е там, че съм начинаещ и още изобщо не мога да се оправям с нещата. Разбрах тепърва да създавам object, но не разбрах как да го местя

0
27/10/2014 23:33:58
Matrix avatar Matrix 1087 Точки

Можеш да си дръпнеш и 4.6 бета версията - във второто видео от курса лектора ни съветва да използваме нея, тъй като по нея щяло да се води курса.

1