Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VioNikolov avatar VioNikolov 0 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Code doesn't want to compile

Здравейте! Имам следния проблем. Понякога (не знам и аз точно кога) при билдването на даден код, компилаторът зарежда малко по-дълго от обикновенно и накрая изкарва резултат, все едно в кода има грешки. Само че дава 0 errors and 0 warnings, независимо от това дали в кода има грешки или не. Кодът обаче се билдва без проблем при копирането му в друг project. Версията е 2013. Скриншотове от събитието...  click1 click2

0
Предложения и проблеми 27/10/2014 18:44:06
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,

Определено има warnings и errors, както се вижда и на скрийншотовете. Проблемът ти е в пътя до файловете.

1. Влез в папката на проекта и изтрий bin и obj папките. Пробвай да компилираш отгоре. Ако пак не стане пътят се е побъркал (ако си преименувал папки, файлове и т.н.), а той не се оправя много лесно затова ти препоръчвам в този случай:

2. Както и ти си направил, нов solution и си импортваш проектите.

 

Поздрави,

Богомил 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.