Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nPetrov avatar nPetrov 4 Точки

изпит Уеб Фундаменталс

Моля , някой  да ми каже дали е  проблем че  съм изпуснал срока за записване за изпита в неделя(02.11.2014), тъй като няма да имам възможност да се ява на първия изпит на 28.10.2014.

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Как да си го изпуснал, след като е активно още записването? Не виждаш ли оранжевото каре подканящо за избор на група за изпита?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

За неделя сигурно са свършили местата. Сутринта бяха записани 187/200 човека, явно това има предвид.

0
nPetrov avatar nPetrov 4 Точки

Г-н Ангелов явно не съм се изразил правилно, за което се извинявам. Позвънях на телефонът за контакти и се разбрах с дамата отсеща , да се ява на изпит на 02.11.204 , тъй като няма да имам възможност  да се ява на 29.10.2014. Колегата Филеков е прав че , бяха свършили местата за неделя.

0
dannyboyukliev avatar dannyboyukliev 15 Точки

И аз вчера нямах възможност да се запиша и днес вече бяха свършили местата за изпита в неделя, а нямам възможност да присъствам на изпита в сряда. cry

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Леле, колко бързо са се запълнили местата за 02.11.2014. Който не може да присъства утре, какво следва? Поправката кога е, няма ли възможност да се отиде на 02.11. Работата е там, че няма как да се обадя на телефона за контакти, тъй като работното време е свършило.

0
28/10/2014 21:11:47
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Логично е повечето хора да не могат да присъстват, при положение че утре е работен ден, а изпитът почва в 10...

0
nPetrov avatar nPetrov 4 Точки

Колега Белберов , мисля че и днес ако позвъниш няма да има проблем да се запишеш за неделя.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.