Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

[Technical Issue] Проблем с node js visual studio tool

Здравейте инсталирах си node js както и тула за visual studio съсздавам си node js конзилен проект  но когато го пусна с ctrl+F5 конзолата само премигва и немога да видя output-а. Тоест не ми се появява натписа "press any key to continue"  а директно се затваря конзолата 

Тагове:
2
JavaScript Advanced 29/10/2014 16:44:46
Samuil.Petrow:
Отговорено на въпроса, съществува подобна тема.
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

И аз срещнах същия проблем. Някои няма ли да сподели решение на този сложен проблем! :)

1
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Ето ТУК е отговорено.

 

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.