Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alea_him avatar alea_him 128 Точки

Аз още не съм готова с решенията на задачите от тази домашна, интересно ми е знае ли се докога ще е срокът за пращане на тоав домашно, както и на следващото евентуално. Това е по-скоро въпрос към екипа на софтуни, може би не са забелязали, че подобна информация липсва все още.

Предварително благодаря,  и се извинявам, ако вече е споменато за това в някоя друга тема.

EDIT: Всъщност информацията, която търся я има в описанието на курса. Тоест срока е 10 Ноември.

 

0
05/11/2014 15:42:09
kisyova avatar kisyova 13 Точки

На мен пък въобще не ми излизат нито срокове, нито бутона за качване на домашното на последните две теми. Само при мен ли е този проблем и на какво се дължи?

0
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Ами, датите, както добавих, видях в описанието (ексела) на курса. А във формата си има проблем, там лиспват, и дата, и опция за качване ...

1
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Да, наистина. Дано оправят формата по-скоро! :)

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Вече има форми за всички домашни.

1
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Здравейте, колеги

Ето и моето домашно. Ще се радвам на критика и препоръки по задачите ми.

1. TODO List Module

2. Module Separation

 

Поздрави, Даниел

6
10/11/2014 18:16:17
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Здрасти,

само две неща видях, които може би не са ОК.  Това е onclick вътре в HTML таговете и на функциите, които закачаш към onclick  подаваш параметър target. Това не е нужно защото по подразбиране тази функция получава параметър, който съдържа в себе си target (елемента от който е дошъл ивента).

Ако преработиш горните неща, ще избегнеш каплинга между List-Module.js и addFunctionality.js.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Ето го и моето решение на 1-вата задача за TODO листа -> GitHub

Като цяло ми се струва, че е окей. За съжаление модула доста depend-ва на listeners.js но не можах да измисля по-добро решение и не ми се занимаваше от 0-та да почвам пак.

4
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Браво, Цецо, отлично написано домашно :)

Нямам време да следя форума напоследък, но за сметка на това днес при проверката, от 12 домашни, може би 7 бяха твоето, та го разучих много внимателно и реших да те похваля и тук :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.