Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SStoyanov22 avatar SStoyanov22 39 Точки

[Technical Issue] Sublime text 3 NodeJS Build System

Здравейте, колеги! Имам проблем с JS конзолата. Направих си new build system използвайки : {"cmd": ["node", "$file"], "selector" : "source.js"}. Вследствие, на което конзола, на която не пише нищо освен : [Finished in 0.0s] , какъвто и код да се опитам да билдна. 

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 05/11/2014 17:42:35
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Изпускаш първото property, което трябва да окажеш, т.е трябва да изглежда така:

{

"cmd" : ["node","$file"],

"selector" : "source.js"

}

При допълнителен проблем: ако node-a не ти е аднат като environment variable може да трябва да подадеш цял път вместо "node" или да го сетнеш като такава.

2
SStoyanov22 avatar SStoyanov22 39 Точки

И него съм сложил, просто тука съм го пропуснал.

0
Roumen avatar Roumen 127 Точки

При мен това работи без проблеми (Ctrl+B).

Ако не ти изкарва резултати виж дали скриптовете, които билдваш изобщо връщат нещо в конзолата.

0
keller avatar keller 45 Точки

Изписваш ли нещо на конзолата?

0
SStoyanov22 avatar SStoyanov22 39 Точки

Дам, ползвам console.log(), за да проверя дали работи, но напразно. Както и да е отказах се от това да ползвам конзола в Sublime. Ще си ползвам терминала :)

0
velio84 avatar velio84 241 Точки

@SStoyanov22

Както си се отказал от конзолата на Sublime text в полза на обикновена конзола, направо тествай и Komodo Edit

Почти сигурно ще се откажеш и от Sublime-a smile

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.