Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarioDandarov avatar MarioDandarov 27 Точки

Ниво 2, повтаряне, поправителна сесия, студентски права

Здравейте на всички. Имах малко лични проблеми и изостанах доста с ООП и респективно JavaScript OOP и вероятно и JavaScript Apps.

В момента уча всеки ден по 5+ часа, пиша домашни, но се съмнявам да взема и този изпит както и следващия от нивото.

Въпроса ми е как точно стоят нещата с повтарянето на ниво, дали мога да повторя пак незадължителните курсове(в случая КПК), дали ми се зачитат домашни които съм дал за това ниво?

Също така нищо не намерих за поправителната сесия за ниво 2, ще съм благодарен, ако някой подаде някакво разписание.

Водя се студент в МТМ и желая да си запазя правата там, което мисля, че ми усложнява ситуацията.

 

Не зададох въпроса лично към СофтУни, защото мисля, че има и други, ако не в моето, то поне в близко до моето състояние.

3
Въпроси за SoftUni
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

КПК е абсолютно задължителен курс и е в топ 5 на най-важните курсове, които трябва да вземете през цялото си следване. ;)

6
06/11/2014 16:22:10
MarioDandarov avatar MarioDandarov 27 Точки

Хубаво е да го знам, но с оглед проблемите ми, не е голям кахър.

Благодаря

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Накратко:

  • Можеш да повториш нивото, разбира се. Няма незадължителни курсове. Има такива, които можеш да не взимаш, ако си решил да "преследваш" само сертификат за професия. Но за да завършиш цялостното обучение за софтуерен инженер, което е разгърнато в 6 нива, 2 години, трябва да си взел всички изпити.
  • Домашните не се зачитат, но ако си ги пазиш, можеш да ги качваш в новия курс.
  • Поправителна сесия ще има, да. Тя ще е след като приключи ниво 2. Конкретни дати към този момент не мога да ти дам.
  • Можеш да продължаваш да си студент в МТМ, това че си забавяш обучението тук не пречи. Там трябва да си изкараш трите години, за да вземеш диплома.
3
MarioDandarov avatar MarioDandarov 27 Точки

Благодаря ти много.

Още един въпрос имам - тъй като завися от поправителната сесия, кога най-късно мога да се запиша за поправка на ниво 2?

Да разбирам, че нямам проблем със МТМ и от следващата година(октомври, до колкото знам) започвам успоредно със СофтУни обучението си и там? Всмисъл такъв, че няма да се забави следването ми там, заради забавянето с 4 месеца в СофтУни?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

За миналата поправителна сесия записване за изпитите имаше непосредствено преди изпита, предполагам тази тенденция ще се запази.

А що се отнася до МТМ - не би трябвало да има проблем и да ти се забави обучението там. Като си правиш нещата, които изискват от там, всичко ще е наред.

1
06/11/2014 23:58:30
Dzhuliya avatar Dzhuliya 5 Точки

Здравейте, искам да попитам дали при 8 месечното обучение съм като наблюдател в курсовете, защото когато вляза в някой курс за ниво 2 януари ми дава само да се запиша като наблюдател, а мисля, че бях чела че трябва да проверяваме домашни и т.н. Платила съм си нивото, така че не би трябвало това да е проблема. Благодаря предварително :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.