Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YavorHr avatar YavorHr -3 Точки

Programming Basics PHP -> Java

Здравейте,

имам нужда от съвет : наскоро успешно минах PHP Basics, но съм се насочил към бъдеща Java разработка.

Въпросът ми е дали мога да запиша Tech Module с JAVA , след като досега съм писал само на PHP.

Отделя ли се време на IDE-то, синтаксис и т.н. в началото на Tech Module, или се предполага, че всичко е усвоено в BASICS за съответния език.

Благодаря и успешен ден на всички,

Явор

 

0
Въпроси за SoftUni
Vesso1980 avatar Vesso1980 486 Точки
Best Answer

До колкото ми е известно, programming basics може да си го минал на всеки един от езиците, без значение какво искаш да записваш след това. Общо взето там нещата концептуално нямат разлика, единствено малко в синтаксиса се различава, но това няма да ти е проблем. В програмта на техмодула на Java първата лекция/упражнение ще мине през нещата от basics, но аз ти препоръчвам, да си изгледаш поне последните няколко лекции от programming basics на Java, за да ти е по лесно, като започнеш. Задачите от упражненията също ще ти помогнат да навлезнеш в синтаксиса. С други думи няма от какво да се плашиш, давай смело напред! :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.