Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Предложение за втора зала

Във връзка с местенето на университета на ново място предлагам да се помисли за обособяването на още една зала. Можем да я наречем "Зала за самоподготовка" или пък "Тихи игри" - няма значение. Същата функция може да играе и едно по-голямо интернет-кафе. Предполагам сами разбирате целта - в залата за лекции да останат само хората, които искат да следят лекцията. 

Тагове:
7
Въпроси за SoftUni
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз съм твърдо за, но ме съмнява да има такова свободно място в новия им офис. Те все пак се местят именно поради липса на място и си мисля, че няма да има неизползвано от тях място, така че да е свободно за нас.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

До колкото разбрах, ще има някакво кафе в новата зграда...

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Кафе е нормално да има, но аз говоря че може би няма да има неизползвана зала.

0
07/11/2014 10:40:10
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Ха така, аз нищо не знам за местене, може ли повече инфо кога и къде ще бъде новата зала, и дали старата ще се ползва или тотално ще се мести?

0
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Страницата не е намерена...

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Много често линковете във форума се чупят. Пробвай сега.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.