Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

velio84 avatar velio84 241 Точки

,,Промяната" по Нова ТВ

Не знам дали темата е за тук, но не намерих по-подходящо място smile

Случайно ми попадна тази инициатива и ми хареса предположението на Емилиян Кадийски и Теодор Костадинов за ИТ център във Враца.

Ако желаете, ударете им едно рамо с 1 глас (или пък ударете рамо на някой от друите кандидати, ако ви харесват повече техните идеи).

Ако модераторите преценят, че темата не й е място във форума, нека я изтрият.

Не познавам никой от участниците, даже преди малко ми попадна тази кампания. Просто ми се стори интересна инициатива и реших да я споделя.

Тагове:
10
Общи приказки
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз познавам Емилиян и малко ме е срам, че не се сетих досега да пусна тема тук във форума. Инициативата наистина е чудесна и с ИТ насоченост. Опитват се да вдъхновят младежите във Враца да се учат на нови неща и го правят по достъпен и интересен начин. 

Ето и малко повече инфо:

FB Група

Сайт

1
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Гласувам с двете ръце. Емо ми преподаваше програмиране, голям пич и най-якия учител.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.