Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Вижте си профилите в СофтУни. Качили сме резултатите от HTML & CSS курса (септември - октомври 2014): оценки, рзултати, точки от изпита + коментари по всяка задача.

8
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Благодарим :)

0
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Колега, срока за качване на проектите е до утре. Съмнява ме, че ще имам е оценки преди сряда :) 

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Остави качването... а оценяването на съотборници? Сряда коя.. другата?

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Оценките от проектите са на база защитата на проектите ни. В softuni.bg се качват проектите, за да може бъдещите ни работодатели да имат достъп до тях, така че качването на проектите в сайта по никакъв начин не влияе върху оценката ни.

0
10/11/2014 12:10:06
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Хубаво би било ако са готови резултатите от изпита, поне тях да можем да видим в профилите си.

Крайната оценка, че ще се забави няма проблем :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Абе поне екипните оценки да обявят, нали се поставят още на защитата, не разбирам защо все още ги няма в профилите.

 

Едит: Някой може би ми видя коментара или просто уцелих момента :D Пуснаха ги буквално минути след като коментирах въпроса.

0
10/11/2014 14:01:33
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Сега остава и мен да са чули/прочели случайно и да видим оценките от изпита :)

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

До вчера (9 ноември), края на деня, беше проверяването на домашни, което също е компонент от оценката за курса. Тоест разбирате, че няма как да си виждате оценките от курса преди да има резултати от всички компоненти.

Работим по протокола с оценките и най-вероятно до утре ще сме готови. Ще имате и коментари към решенията на задачите, така че това изисква double check.

Що се отнася до оценка на съотборниците - вече е пуснато. Оценяването се активира след качване на оценките от екипните проекти.

2
mar0der avatar mar0der 191 Точки

ok, а това ме се ли включва в оценката за курса?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Кое "това" имаш предвид?

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

упс извинявай в бързината не прочетох какво съм написал. Имах предвид това:

"Що се отнася до оценка на съотборниците - вече е пуснато. Оценяването се активира след качване на оценките от екипните проекти."

тези оценки, които си даваме няма ли да се включват и ако не то за какво ги даваме?

Мерси предварително

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.