Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lapd87 avatar lapd87 103 Точки

[EXERCISES] Ropes and Tries - Problem {1} - Text Editor

Здравейте колеги,

реших задачката, но ми гърми 5ти тест. Ще съм благодарен ако някой има идея какво тестват.

Прилагам и кода ако намерите грешката

https://www.dropbox.com/s/msnkywz0jnje16a/_01TextEditor.zip?dl=0

Тагове:
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

При мен също е имало грешка на 5-ти тест и съм си го оправил като в Logout метода съм сложил също да го махна и от кеша (някаква структура, която ползвам за undo операцията). Нямам време да разгледам в детайли сега, но виж нещо в тази посока. 

1
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Здравей,

пробвах да изчистя стринга с клиър метода, после пробвах и с набиването на празна структура както при логин, но не ми се получи...

Ако можеш ми прати решението си да видя какво правиш в logout.

0
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

Ето ти го решението, но си е на C#, дано свърши някаква работа. 

0
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Здравей,

разгледах решението ти в частта с login/out и clear и коригирах леко моето, но не минавам теста...

Явно нещо пропускам и то по-скоро е че не разбирам на 100% от условието кога какво се иска.

Ето коригираният код на имплементацията ако някой има идея къде бъркам.

https://pastebin.com/8ZC7rM9R

0
lapd87 avatar lapd87 103 Точки
login pesho
login gosho
pesho prepend "novtest123"
pesho insert 3 "insertion"
gosho prepend "goshoteksta"
gosho undo
gosho print
gosho prepend "123123"
gosho logout
gosho print
login gosho
gosho print
end

това е тест 5 очаква празен отговор от нас!

проблема е в командата {username} logout... в условието е казано само logout {username}  че може да е команда!

Допълнително при peek трябва да правя нов билдър защото го взема като референция!

0
02/02/2019 14:09:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.