Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vipsister2014 avatar vipsister2014 5 Точки

Vacation Tech4.0 C# - Exercise: Intro and Basic Syntax

Чудя се защо получавам Time Limit Error само на първия тест, а на другите всичко работи отлично. Това напълно ме побърква, тъй като се целя към това домашното да ми е на 100%.

Ето кода: https://pastebin.com/NBsrBRyq

Тагове:
0
Fundamentals Module 28/01/2019 01:20:46
Gemino avatar Gemino 18 Точки
Best Answer

Na men tozi kod mi dade 100/100

0
vipsister2014 avatar vipsister2014 5 Точки

Сега вече и на мен ми дава 100/100, до вчера в 23:00 ми даваше 91/100. Явно е имало проблем в judge и са го оправили слава богу

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ххаха,колкото по-рано спрете да се вързвате на judge толкова по-добре :Д unit testa e коварно животно. А просто явно  timer-a е бил прекалено нисък и са го оправили. :Д

ако отсега почнете да умирате защото judge чупи задача или дава грешки, до края на обучението хапчета цигари алкохол и тн няма да ви стигат :Д

0
Ivailo_Ts avatar Ivailo_Ts 1 Точки

Ти си написал

if (type == "Business"){

a аз мисля, че трябва да е 

if (type.equals ("Business") 

и така навсякъде където сравняваш стринг със стринг

Дано да е това и да съм ти помогнал

0
28/01/2019 09:40:42
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Защо му е да ползва Equals като това е писано на C# ? "==" оператора ще сравни низовете по стойност, а не по референция както в Java.

0
28/01/2019 10:06:37
Ivailo_Ts avatar Ivailo_Ts 1 Точки

Защот не съм видял, че го пише C#.

Извинявам се за недоглеждането.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.