Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

f31m6d avatar f31m6d 4 Точки

Ще има ли анкета ?

Ще има ли анкета?
Ако отговора на този въпрос е "Да", то следва следващия въпрос - "Кога?".
В противен случай, по какъв начин можем да дадем Feedback относно качеството на провежданите курсове и обучения, начина на организация и провеждане на изпитите и редица други неща?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Планирана е система за фийдбек, която да бъде част от нашата си система, а не да зависим от това дали някой има Google акаунт. Докато стане готова обаче, ще ползваме Google Forms най-вероятно. 

Позволявам си да поправя колегата a.angelov - няма установена практика кога да се пращат анкети - пробавли сме в края на нивото, както и в края на курс. По-вероятно е да продължим с анкети след края на цялото ниво - по-пълна и систематизирана информация има.

f31m6d, ако има нещо, което искаш да споделиш като обратна връзка, можеш да го направиш винаги чрез контактната форма.

3
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Приемам забележката. Мислех, че след всеки курс ще има анкети след като имаше такава след Java Basics.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

За всеки курс /без нулевото ниво/ се пуска анкета. Получаваме линк към анкетата на имейлите си.

По свое желание винаги можеш да дадеш фийдбек или тук във форума или на имейла на СофтУни :)

1
f31m6d avatar f31m6d 4 Точки

Съгласен съм, че по всяко време мога да дам фийдбек в форума, но не смятам, че би било полезно под каквато и да била форма. E-mail за анкета получих веднъж, на който линка беше (както е модерно да се казва) "Счупен", след което последва e-mail в който беше поясненно, че анкетата за сега се премахва.
От тогава няма никакво развитие по въпроса.
Смея да добавя, че според мен анкетата трябва да е задължителна след всеки курс, тъй като това единствения реален начин, чрез който могат да се открият и решат конкретни проблеми в гореизложените от мен направления.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.