Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ireyg avatar ireyg 2 Точки

Web Fundamentals - Последователност на лекциите

Здравейте,

Малко ми е притеснено да ползвам форума тъй като не съм записана като студент в СофтУни, но се затруднявам с последователността на лекциите в този курс. Започнах да разглеждам курса от май 2014, но ми направи впечатление, че домашните по HTML задачите изискват все повече и повече знания по CSS, чиито материали са по-напред във времето. Не, че не мога да се справя, но методът проба-грешка ми отнема доста време. Е, признавам, че и аз се старая да ги усложня, но видях също, че в курса от септември 2014 последователността е друга - лекция хтмл, последвана от лекция цсс. Това е объркващо и не мога да се ориентирам в каква последователност да се насоча. При C# и Java имаше консистентност. Та, въпросът е, къде да гледам? embarassed

Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук.

0
Web Fundamentals - HTML5
axl894 avatar axl894 38 Точки
Best Answer

Здравей, мисля, че промениха последователността на лекциите, защото HTML и CSS са свързани един с друг и е логично да се учат паралелно, а не първо едното, а после другото, така че според мен е по-добре и ти да разглеждаш лекциите така :)

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Последователността в лекциите от септември е правилната. Промяната се е наложила точно поради факта, че за всички домашни се изисква CSS и без него няма как да бъдат направени.

0
ireyg avatar ireyg 2 Точки

Много ви благодаря и на двамата! Сега ще наваксам. smile

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.