Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Radtod77 avatar Radtod77 23 Точки
Best Answer

Здравей,

пробва ли да прегледаш книгата "Основи на програмирането"  със С# на Светлин Наков?

На лекцията казаха, че там има доста задачи.

Например на този линк по- надолу има задачи за прости пресмятания, както и насоки за решаването им ако се затрудниш:

https://csharp-book.softuni.bg/chapter-02-simple-calculations-exam-problems.html#simple-calculations

Успех!

0
motoever23 avatar motoever23 -1 Точки

Можете ли да ми кажете от къде да сваля console app(.net core)

0
ssd0926 avatar ssd0926 13 Точки

През инсталатора на Visual Studio

0

Да ясно но немога да го намеря и там

0
MitakaBGpro avatar MitakaBGpro 14 Точки

Знаеш ли какво е Judge? Ако не ми кажи ще ти обесня. 

0

Judge е система, чрез която предаваш домашното си. Домашното ти е Лаба и Exercise. Можеш да видиш задачите на страницата на курса ти в softuni. Това е адреса на  Judge:

www.judge.softuni.bg

Когато си решаваш домашната ти се упражняваш. За да се логнеш в Judge трябва да използваш потребителското ти име и парола за акаунта ти в SoftUni. Надявам се да съм помогнал. Ако имаш въпроси, питай ме и не се притеснявай. Мога да ти отговоря за всичко свързано с Programming Basics, защото вече съм минал през това :) 

1
02/02/2019 19:28:50

Днес имаше 4 задачи които решихме и ги проверихме с Judge

0

Ами реши си домашната от Judge. И ако искаш може да гледаш лекции от предишното издание на курса. Надявам се да съм помогнал.

Ако има нещо друго, питай:) 

0

Реално днес задачите които бяха писахме здравей софтуни и такива елементарни за въвеждане 

0
peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 14 Точки

Разгледай изминалите лекции, там са файловете със задачите от уроците. Има и запис от лекциите, да си ги прегледаш.

0
bpdi2014 avatar bpdi2014 1 Точки

В самите лабораторни упражнения към урока!

Но ,ако са ти трудни трябва първо да почетеш теория- например от книгата на Светлин Наков .

0