Loading...
kboev avatar kboev 0 Точки

Проблем със задачите от Софтуниада 2018 в Judge

Здравейте,

Започнах да решавам задачите от Softuniada 2018 в judge на JavaScript. Още на първата Awesome numbers, резултатът е 30/100, а в Details се вижда, че нещо не работи както трябва, защото в полето "Your output" всичките ми отговори са еднакви.

Реших, че проблемът е в мен и минах на втора задача - Easter Egg и отново се случва нещо странно с output-ът на кода ми. Тествах в браузър и по-стара версия на Node (прилагам screenshot). Там изглежда, че решението работи нормално:

https://photos.app.goo.gl/kqEnUefKi7g5jt75A

Доколкото виждам, или има проблем в полето "Your output:", или нещо не работи както очаквам при интерпретирането на кода.

Благодаря.

 

 

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 05/02/2019 16:42:27
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Здарвей,

Може ли да си качиш кода на задачите в pastebin.com за да може да ги тестваме?

Ако ти помага, ето ти едно решение на 1 задача:

https://pastebin.com/rXVkbkq3

0
05/02/2019 17:06:36
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

П.С. проблемът с 2 задача може да е, че не парсваш n към число. Най-верочтно judge го дава като стринг.

0
kboev avatar kboev 0 Точки

Благодаря за бързия отговор. 

От примерното решение видях, че input-ът е масив... Очаквах, че както последните упражнения, които съм правил за Tech Fundamentals, аргументите се подават като отделни числа.

Оправих обработката на входа и всичко е 100/100 вече :)

Хубав ден

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.