Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

d.stefanov avatar d.stefanov 4 Точки

5. Торта/ Cake

Здравейте, 

Може ли някой да хвърли едно око на кода ми към последната задача от упражнението за while цикли към JS Basics? Колкото и да го въртя ми дава само 38/100...

Кода: https://pastebin.com/4UkxyhSB

Благодаря предварително :)

(знам, че не е JS Fundamentals, но в категориите няма Programing Basics with JS)

Тагове:
1
JavaScript Fundamentals
sisis003 avatar sisis003 64 Точки
Best Answer

Здравей, тъй като проверяваш дали input == 'STOP' и използваш input.shift(), последната стойност, която е точно преди да получиш командата STOP остава непрочетена. Вместо това проверявай дали current === 'STOP'.

Кодът ти трябва да изглежда така: https://pastebin.com/4vdpBrj3

0
06/02/2019 21:25:43
d.stefanov avatar d.stefanov 4 Точки

Благодаря мнго :))

0
glenbock avatar glenbock 0 Точки

I have the same problem with you when do uno online homework. Do you have any solutions?

0
brianwilsonrt avatar brianwilsonrt 6 Точки

С пърция цикъл (2) преминаваш през всеки знак в резултата и проверяваш дали съвпада с текущия знак във входния низ.  wordle 2

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.