Loading...
asata avatar asata 8 Точки

Реална Задача от кандидатсване за работа

Здравейте на всички. В момнта кандидатсвам за работа и задачата -тест която ми зададоха е следната:

Recharged every time the computer starts and prompt
Get Word file server
Put an encryption key server
Encrypt the file word. The file is loaded with the key
Take two additional files
Technician mode: allow removal of all files and loading the software from your PC
 
Неможах да разбера условието и ми дадоха следното пояснение: 
 
    1. Encrypt the directory in "my documents" folder named "CRA-data"
    2. It will open a directory called "CRA-CC" under "my documents"
    3. If CRA-data directory does not exist, It will open a directory called "CRA-data"
    4. Trench the number of files from the server.
    5. Copies itself to the library CRA-CC
  • Put an encryption key server
  1. Encrypt the CRA-data library
  2. Will create a file computer_name.html and more other identifying information and bring it to the server
  3. Unable to read file BAT / CMD / EXE

Трябва да направя това но още не ми е ясно, може би не съм достатъчно кадърна за тази компания.

Казаха, че трябва да е на C++ или на чисто C, но аз бих искала да го наапрявя на C#. Халп!

 
 
Тагове:
-5
Общи приказки
dani_ddd avatar dani_ddd 82 Точки

Не мислиш ли, че след като са поискали да я решиш на C, трябва да я напишеш на C, а не примерно на C#, Java или PHP?

2
asata avatar asata 8 Точки

Съгласна съм, но по големия проблем е, че немога да разбера какво трябва всущност да прави програмата

1
zerefel avatar zerefel 70 Точки

Съжалявам, но ако не разбираш задачата все още, може би не си за тази работа. 

Ако поне половината от нещата не ти говорят нищо - лошо.

Отделно, ако си тръгнала да кандидатстваш в компания, където се пише на C/C++, заеми се да ги понаучиш.

 

ПП: Не искам да те отчайвам в никакъв случай, но по мое лично мнение с няколко Google Search-a би трябвало да можеш да се оправиш на 100%, ако си готова.

Успех и късмет!

2
12/11/2014 20:09:47
asata avatar asata 8 Точки

казаха, че може на C#. Доколкото разбирам ми трябва програма която се стартира с Уиндоуса, която създава фолдър, и го поулни с Word, които съдържа някакви пароли от сървъра (ето това незнам какъв е този сървър - може би локалхост) и ги сортира вътре и енкриптира фолдъра.

Права ли съм?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Аз пък не кандидатствам за тази работа и не твърдя, че съм за нея, но от чисто любопитство искам да попитам какво се иска в задачата? Overall разбирам, че трябва да се криптират определени папки и съответно да не могат да се правят някакви неща в тях. Само, че нещо губя логическата последователност на булетите. 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.