Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RosenTheHacker avatar RosenTheHacker 7 Точки

problem 04 Add Minion

Здравейте имам нужда от помощ със 4 задача AddMinion.

Когато се опитам да insert на town и villain работи, но когато се опитам да insertna minion гърми.

Това е кода ми :

https://pastebin.com/Q6TytAEv

Тагове:
JoroGashtite avatar JoroGashtite 1 Точки

Здравей колега,

прегледах кодът ти и при мен добавянето на minion беше успешно, но кодът се счупи на добавянето на minionId i villainId в таблица MinionsVillains. Изглежда, че проблемът произлизаше от използваният sql.

Sourse sql: INSERT INTO MinionsVillains (MinionId, VillainId) VALUES (@villainId, @minionId)

message на грешката гласи: "The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint "FK__MinionsVi__Villa__44FF419A". The conflict occurred in database "MinionsDB", table "dbo.Villains", column 'Id'."

Разменяйки местата на @villainId и @minionId проблемът се разрешава.

Дано съм бил полезен.

Поздрави.

0
AJmaster avatar AJmaster 5 Точки

Поздравления за решението.

0
VladimirD avatar VladimirD 12 Точки

Благодаря за отговора, много ми помогна.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.