Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

piboyadzhieva avatar piboyadzhieva 1 Точки

Compile time error ot Visual Studio в Judge

Здравейте , имам проблем с VS след като инсталирах ReSharper и тъй като на този етап повече ме бърка отколкото да ми помага, го деинсталирах, явно обаче след това VS започна да добавя някакви екстри към кода ми и задачите в Judge не минават заради времето. Тествах и със стари кодове, които не са имали проблем и сега също не минават. Някакви идеи и съвети дали и как мога да го оправя

Тагове:
0
Fundamentals Module 27/02/2019 14:21:33
piboyadzhieva:
Зададен въпрос от недоглеждане.
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Ако си в тех модула силно те съветвам да не ползваш ReSharper по време на обучението си преди да минеш цялото C# Advanced и OOP. Голямо удобство е ако знаеш как да го ползваш и конфигурираш, но като цяло си е платена шугария. Има стабилен performance hit на машината на която е инсталирана (забелязва се при стартиране на VS) а и не е сигурно, че ако си на работа фирмата ще има лицензи за него.

0
piboyadzhieva avatar piboyadzhieva 1 Точки

Супер, благодаря за съвета, така или иначе вече съм го деинсталирала, но на този етап това не ми помага с проблема.

0
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Без да дадеш код никой не може да ти каже защо илизат извън допустимия time limit... Вариaнти са: Judge да е бил натоварен/безкраен цикъл/(Add/Remove/Insert) операции върху колекции. Не виждам какви неща ReSharper може да е добавил към "всичките" solution-и/проекти

0
27/02/2019 14:47:55
piboyadzhieva avatar piboyadzhieva 1 Точки

Ето код с последната задача

https://pastebin.com/KNfynuLc

Линк към Judge https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1395#1

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.