Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

Удължаване срока на проверката на домашни с 1 ден! JavaScript OOP

Здравейте,

Възможно ли е да се удължи срока на проверката на домашни? 

Останал съм с грешно впечатление , мислех че срока е до днес вечерта.

2
JavaScript Advanced 17/11/2014 08:17:35
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Даже си е редно да се удължи, тъй като срокът за предаване (респективно възможността за проверка) на домашното беше изместен от 13ти за 15ти... Вероятно няма да има проблем да отпуснат още няколко дена, все пак ги чака дълга ръчна проверка на задачите...

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ами денят беше обявен от одавна.

Не мисля, че е редно да го удължават. Хубаво е да се спазват все пак даденито срокове, защото ако сега се удължи и другият път, студентите ще изискат същото.

4
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Първо, че е редно, защото аз съм искал да си спазя крайния срок и в четвъртък и петък, когато имах време да си проверя последното домашно, но нямаше как да го направя, щото датата за предаване се измести и нямаше опция за проверка (дефакто са оставени само 24 часа и то в неделя, след изпита) и второ - вече е удължен...

 

0
17/11/2014 11:28:03
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За полседното домашно съм съгласен, но не и за всички.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Да, аз именно последното домашно визирам, за другите - няма оправдание! Хубаво е, че сме на едно мнение ;)

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте, срокът за проверка на домашни за JavaScript OOP е удължен до 19 ноември, 23:59 ч. 

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Разбирам от къде изхождат колегите. И на мен се случва от време на време да не си проверявам нещата на време или срок е бил сменен и ми е объркал плановете.

Аз искам да споделя отношението си по проблема на принципно ниво. Вече на практика след всеки изпит искаме удължаване и след всеки ни се дава. И се получава една порочна практика. И на края наказани са тези, които не са спали и са си проверили всичко в срок. Усилието на тези, които са си спазили сроковете се обезмисля и това води до демотивация.

Ще дам пример: В България винаги всичко започва със закъснение. Защо? Защото водещите на мероприятията чакат хората да дойдат. От своя страна хората не идват, защото знаят, че всичко започва по-късно. И.... Всички сме изпитвали резултата. Трябва взаимно да ценим времето си. Докато ни се удължават сроковете, няма да се научим да ги спазваме. Което ни прави лоша услуга при започване на работа по-късно.

п.п. Всички, които вместо да почиват в неделя са проверявали домашни, ще са много развълнувани от промяната. 

 

С уважение към всички засегнати страни: Яна

10
17/11/2014 11:33:10
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Щом всички не сте спали и сте си предавали всичко в срок, защо искахте удължаване на срока за предаване на последното домашно? Да не говорим, че именно това домашно беше ценно за всички ни да се погледне и прегледа преди самия изпит... Сега след като всичко е свирено, вече след дъжд качулка, дори и да видя някой, който е написал готин метод за валидация - кел файда...

0
17/11/2014 11:36:42
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Кога ме видя да искам удължаване?!? :) Отговорил си към моя коментар, за това те питам :)

0
17/11/2014 11:37:53
yavor2000 avatar yavor2000 114 Точки

Подкрепям идеята за проверка на домашните в срок до 3-4 дена след крайния срок за предаване на домашното. За всички ще е по-полезно своевременно да проверяваме и да виждаме коментари за домашните си.

2
WellAwareOfHowItAches avatar WellAwareOfHowItAches 1 Точки

Здравейте,

Удължен ли е срокът за предаване на домашна работа по тема "Оператори и изрази" за курс Programming Basics, юни 2015 г., до 28.07.2015 г., или грешката е моя?

Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.