Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetlyoek avatar svetlyoek 20 Точки

02.Bread Factory -C# Tech Demo Mid Exam

Бих бил много благодарен,ако някой ми каже точно къде и каква ми е грешката-т.е. кое точно и как трябва да се смени,за да не е 50/100,защото сам не успявам да го проумея:

https://pastebin.com/fJZ3Mimc

Thank you!

Тагове:
0
Fundamentals Module
Ivanpavlov95 avatar Ivanpavlov95 32 Точки

if (initialEnergy - 30 >= 0)    
пръвро провери дали моментрата енргия - 30 ще е достатъчна да завърши поръчката и ако е достатъчна тогава извани 30 от енергията    

0
Nnavi avatar Nnavi 2 Точки

И при мен се получава 50/100. Направих горното  и няма резултат. 

https://pastebin.com/DY9PJGd5

Дава ми  на част от тестовете: 

The process executing your submission for this test may not have received the output successfully. Please try to submit again the same solution. If the result does not change, then search the error in the submission itself.
0
svetlyoek avatar svetlyoek 20 Точки

Благодаря ти много,но ще се изям!

  • Each time you get an order, your energy decreases with 30 points. Не знам как разбираш това условие?Аз го рабзирам явно по друг начин :)
0
svetlyoek avatar svetlyoek 20 Точки

Някъде другаде е проблема,при мен беше точно смао посоченото от колегата

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.