Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nedjo avatar nedjo 53 Точки

[Technical Issue] Проблем с WebStorm

Здравейте.

Някой сблъсквал ли се е досега с проблем при дебъгване в WebStorm. Искам да дебъгвам, но ми изписва "debugger listening on port 2406" i всеки път порта е различен. Опитвах и пробвах какво ли не, търсих в нета но не помага. Дали има някой представа как се оправя този проблем?

Тагове:
2
JavaScript Fundamentals 10/12/2014 00:58:29
JuliaS avatar JuliaS 32 Точки
Best Answer

Здравей, 

и при мен дебъгера не работеше както трябва, или изобщо не тръгваше. Причината се оказаа в грешно именуване на файловете, по-точно на името на проекта(мислех че там именуването не е от значение)...Провери си ги дали там не е проблема и при теб. След като си изчистих спейсовете от името на проекта, дебъгера тръгна перфектно без никакви допълнителни настройки.

1
18/11/2014 17:10:38
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Точно от това е. Благодаря. Много ми помогна.

0
axl894 avatar axl894 38 Точки

Трябва да сложиш breakpoint някъде, да си създадеш html файл, в който да добавиш js файла си с тага <script src=""></script> и чак тогава да дадеш през html-a, че искаш да дебъгваш js. :D Сигурно има и по-адекватен начин, но този работи.

0
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Да, променливите се показват, но след като се зареди страницата и изчезват. До вчера това чудо работеше. Какво му стана?

0
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Това и това така ли са ти избрани?

Да не би да си избрал някоя друга настройка за изпълнение/дебъгване на проекта. При Node.js си чака конзолата примерно. 

0
18/11/2014 11:51:46
samuanne avatar samuanne 6 Точки

Здравей,

Това видео Тук показва как да настроем WebStorm за debug mode.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.