Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MihaelaKostova avatar MihaelaKostova 4 Точки

Проблем с инсталация на Visual Studio Code

Здравейте! Започнах стъпка по стъпка да инсталирам Visual Studio Code, следвайки книгата "Основи на програмирането с Java Script". Проблемът е, че още при първия ми опит да тествам код ("Hello Java Script"), след като натисна F5, ми се изписва Cannot find a program to debug. Моля, помогнете ми как да оправя проблема. Опитах всичко, четох къде ли не за моя проблем. Резултатът е само затъвам и не мога да започна да си правя упражненията. Очаквам отговорите ви с нетърпение. 

P.S. Следвах абсолютно едно към едно инстеукциите за инсталация в книгата. Не съм променяла нищо на своя глава.

0
Programming Basics
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Ако нямаш Node js си го свали, https://nodejs.org/en/ ,без него няма да стане.

Инсталира се с next, next, няма нищо сложно.

0
WaLkZ avatar WaLkZ 9 Точки

Също след, като се инсталира Node.js, си инсталирай и добавката Node Exec за да можеш с F8 да си стартираш текущия js файл и да виждаш в конзолата резултата. Или другия вариант е да ползваш добавката Quokka.js така директно ще виждаш резултата си докато пишеш и няма да се налага да натискаш постоянно копчета :D

0
17/03/2019 00:15:58
MihaelaKostova avatar MihaelaKostova 4 Точки

Много благодаря! Веднага ще опитам, дано да стане, защото вече се отчаях. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.