Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

[Homework] C# Basics - Срок за оценяване на домашно - изтекъл?

Здравейте колеги,

Днес забелязах, че не мога да оценявам домашни от първата тема на Basics октомври тъй като срокът е изтекъл. Доколкото знам срокът беше до края на курса или бъркам? Очаквах срока да е изписан в графата, ако има такъв. undecided

1
Programming Basics 19/11/2014 09:06:27
Samuil.Petrow:
Проблемът е разрешен.
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте,

Опитваме се да въведем нова концепция за проверка на домашно - да става до 3 дни след изтичане на срокът за предаване. Тъй като от вчера това го има в системата, автоматично и вашите срокове са се пренаредили.

Коригирах сроковете и за всички домашни имате време за проверка до 22 декември. Но за всеки следващ курс (за да не изменяме правилата по средата на настоящия курс) ще имате по 3 дни за оценяване.

5
19/11/2014 12:17:48
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Благодаря! smile

0
NadiaKaneva avatar NadiaKaneva 2 Точки

 Същото забелязах и аз току що. Не се бях разбързала с оценяването, защото ако не ме лъже паметта беше отбелязан срок до 20 или 21 декември.

0
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Здрасти 

Това мисля че е направено с цел да не се повтаря проверяането на всяко едно домашно, защото домашните на колеги от по предни курсове са проверяват повторно.


0
quickben avatar quickben 966 Точки

Не по скоро се прави с цел да се подобри качеството на оценяване на домашните, защото повечето  пъти, поне при мен нямам нито едно оценено домашно до изпита :)

0
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Качеството? Как ще въздейства краткия срок за оценяване на домашни върху качеството на оценяване?
Каква връзка има качеството на оценяване на домашно с неоценено домашно? 

1
19/11/2014 12:50:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.