Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cybera avatar cybera 1 Точки

Какво трябва да се качи от решението на задачи като 02-03 от OOP Basics Working with Abstraction: Lab

Най-накрая почнах да си решавам задачите и да наваксвам с лекции по OOP и спекох на нещо глупаво. Като реша задачата какво трябва да сложа в зипа който качвам за да ми провери решението. 

Имаше подобни неща на изпита ама там ти беше даден скелет с конкретни Namespace и каквито други имена ти трябваха. Тука трябва ли да се съобразявам с нещо?

Пробвах да кача един zip с такова съдържание на задача 2:

Но judge-а ми хвърля Compile time error. 

Някой може ли да помогне?

-------

Благодаря момчета, решихме проблема за любопитните:

https://softuni.bg/forum/26168/kakvo-tryabva-da-se-kachi-ot-reshenieto-na-zadachi-kato-02-03-ot-oop-basics-working-with-abstraction-lab#comment-68967

Тагове:
0
C# OOP Basics 21/03/2019 11:37:41
prohause avatar prohause 356 Точки

Може ли снимка на грешката да видя какво търси точно? 

0
cybera avatar cybera 1 Точки

Предполагам за този екран ме питаш, но нищо не се вижда там:

View Code бутона не прави нищо. Download binery си сваля zip-a.

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Отдавна съм го минавал този курс ама май трябваше да се махнат всички Namespace в проекта

0
cybera avatar cybera 1 Точки

Не я разбирам тази насока много, неможеш да махаш неймспейс-а от проект. Или поне неможеш да намериш никой друг клас след това. Ще трябва да обясниш малко по-подробно какво имаш предвид.

0
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Проектът ти е на .NET Framework, а лаба има стратегия само за .NET Core...  Какво очакваш да се случи според теб ?

0
20/03/2019 17:19:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.