Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

thepowerof4 avatar thepowerof4 98 Точки

Отбор 'Saxicola'

http://37.157.142.147:44666/JavaScriptBasicsTeamworkProject/ smile 2 нива са, по 60 секунди на ниво. Трябват 50 точки за да се продължи към следващото.

Използвали сме CreateJS фреймуърк, който е много удачен за игрички и има много, много туториали из нета, което услесни  максимално нещата.

Шрифтът на старт пейджа е 'Lobster'. laughing

5
20/11/2014 13:45:44
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Нашият отбор (Team Tangerine) направихме две игри: Softuni Memory и Drink & Fly with Nakov.

Можете да ги разцъкате ТУК

4
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Ето го и нашият проект:

Team: Salmon-Berry

Game: Blue Force

Играй

Github

8
20/11/2014 19:22:31
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Доста яка!

1
zerefel avatar zerefel 70 Точки

Някой остава в #1 ниво :D 

1
devil619 avatar devil619 62 Точки

Много добри проекти показахте колеги. Евала! Успех на изпита! Ето го и нашият проект от TEAM COCONUT >> NAKOVITZA . Целта на играта е да съберете колкото се може повече бири + бонус ракии. След 20-тата бира контролите наляво и надясно се разменят, т.е. ляво става дясно, дясно става ляво. Най-интересната част е след 30-тата бира, тогава всички контроли се разменят, т.е. горе става долу, долу става горе, ляво си остава дясно, дясно си остава ляво. Чуват се звуци при събирането на бири и ракия. На 20-та и 30-та бира се чува оригване :D Който направи повече от 40 бири да постне screenshot, защото е изключително трудно :D Успех !

NAKOVITZA

2
20/11/2014 18:09:13
velio84 avatar velio84 241 Точки

(от втория опит)

какво пИчеля? cool

0
devil619 avatar devil619 62 Точки

Поощрение да продължаваш в същия дух :D

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Доставка на Кадри (ДНК), ака Push The Box, от екип Purple Mangosteen.

Може да вземете линк към гитхъба от самата игра в секцията Създатели. 

Доста хубави игри видях днес, аз стоях от към 14:00 до края. Поздравления на всички за усилията.

6
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Фил, с тази игра ме разбихте

Много добре измислена, а самата тематика беше просто върхът! :D

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз съм супер доволен от резултата, въпреки че всичко ни е в един js 700 реда. На една крачка бяхме от това да дадем на потребителя възможност да си настройва сам рзмерите на канваса и клетките, а добавянето на нива става за 5 минути, даже на защитата го демонстрирахме наживо процеса.

Абе за времето, с което разполагахме, мисля, че всички отбори се представиха много добре.

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Напийте се с TEAM "BARLETT-PEAR".

Влезте в купона трезвени и си тръгнете мРЪтво пияни.

Вход

Have fun :)

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.