Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kossyo avatar kossyo 1 Точки

Java OOP Advanced Retake Exam - 09 January 2018 - High Quality Structure - 0/60

Здравейте, колеги,

от няколко дни мъча тази изпитна задача, тестовете на I/О минават, но на структурата ми дава 0/60, естествено всички нулеви тестове минават. Сравнявам с чуждо решение, което минава на 60/60, но то няма много от нещата, които съм сложил: Engine, Factory Pattern, Enum, @Inject annotation, но си мисля, че нито едно от тях не би трябвало да чупи структурата. Като цяло имам генерален проблем, вече решавам няколко такива изпита и винаги ми трябват поне 4 дни по 4 часа някъде, докато докарам нещо повече от 5 точки, което като цяло си е притеснителна тендениця. Може ли да помоля някой, който има достъп до тестовете да тества моята структура и да види какъв е проблемът? Ако не го оправя, все едно нищо не съм научил за структурата и на изпита ще изгоря. Ето линк към задачата, качил съм и зипове към нея, така че само трябва да се пейстне в джъдж и ще се види какъв е проблемът.

Ето линк: https://github.com/kossyo/PanzerTrytofix/tree/master/src/main/java

Ето и джъдж: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/920#0

 

Преварително благодаря!

0
Java Advanced
Ignatovw99 avatar Ignatovw99 4 Точки

Здравей, 

Имам абсолютно същия проблем с тази задача от този изпит. Само нулевите тестове минават, а останалите не. Структурата според мен ми е правилна, но judge казва друго. Ако си открил грешката при теб, бих се радвал да споделиш. 

0
kossyo avatar kossyo 1 Точки

Здравей, за съжаление не намерих проблема, тук никой не отговаря, писах и в групата, там също никой не отговаря. Отчаях се и накрая вдигнах ръце. В неделя ще е тежко...

0
Ignatovw99 avatar Ignatovw99 4 Точки

И на мен ми се струва, че ще си блъскаме главите в неделя. Благодаря ти все пак.

0
bodleww avatar bodleww 1 Точки

И аз така се мъчих с едни задачи, писах тук и там ама тишина :D

Не ми се отваря твоя код, защото ще ми отнеме много време, но виж тука https://github.com/pyotrbodlev/JavaFundamentalsSept2018/tree/master/JavaOOPAdvanced/Skeleton%20-%20UnitTestng/src/main/java/panzer моето решение. В Judge дава 60 точки. Пробвай да сравниш класовете, може да вземеш някой готов клас от мен и го замени с твоя и пусни в Judge да видиш дали има промяна.

Надявам се да съм ти помогнал малко.

0
kossyo avatar kossyo 1 Точки

bodleww, Благодаря ти, аз вече си имам някакво решение, което намерих отнякъде и го сравнявам, ама явно не гледам където трябва. Точно затова щеше да е добре някой да гледа форума, но уви. Може би защото, както казваш, би отнело доста време и не им се занимава... Което е жалко, защото така нищо не научавам. Като цяло май излиза, че не ми е много ясно какво се очаква от структурата и кофтито е, че дори да ми излизат нулевите тестове, те нямат нищо общо с другите тестове. Някак си преди в Java Advanced и Tech Module като оправиш нулевите тестове и се сетиш за някой друг corner case, нещата се нареждаха, но откакто почна ООП някак си вече не минава тоя номер и съм се паникьосал малко... Ама съм решил да не си го слагам на сърцето, ще почна от unit тестовете и каквото стане. В най-лошия случай ще си ходя на поправка и тва е :(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.