Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NiKoev avatar NiKoev 1 Точки

04. Import Categories and Products - JSON

Здравейте,

Имам проблем със задачa 04. Import Categories and Products.

Грешката в Judge е "Inserted CategoryProducts count is incorrect!  Expected: 200", а локално ми изписва, че е импортнало точно 200 обекта. Ето кодът в PasteBin:
https://pastebin.com/nBdY8FCA
Благодаря, предварително!

0
Databases Advanced - Entity Framework 02/04/2019 13:21:17
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Колега пробвай добавяне в базата на всички ентитита без проверка. При мен това даде 100/100.

Логиката е различна при всяка задача - за Джъдж став въпрос. Често трябва сам да се сетиш че трябва да покажеш определен брой записи, определена подредба, да няма проверка въпреки опасността от грешка и т.н - все добри практики :D

Аз не успях да вкарам колите, но след часове и  различни логики се отказах. В моята БД влязоха коли и части, а Джъдж "не ги иска".

Успех.

0
02/04/2019 13:43:41
NiKoev avatar NiKoev 1 Точки

Благодаря, наистина не е трябвало проверка. За коя задача става въпрос ако успея да пиша.

0
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Задачата е 11 от същото упражнение. Току що постигнах успех и с нея. Благодаря все пак за протегнатата ръка. 

Поздрави.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.