Loading...
plamen_vihren avatar plamen_vihren 2 Точки

Exam 18Nov2018 Task2 MaxReader

Zdravejte,

https://pastebin.com/3LuknpL3

Tova e koda, kojto sym napisal, no ima problem che ne vliza v edin ot ciklite i ne znam kakvo ne mu haresva.

V koda sym napisal komentari, kyde tochno e problema.

Ako nqkoj jelae da pomogne blagodarq predvaritelno

S uvajenie Plamen Nikolaev

Тагове:
0
C++ Advanced
pavlinapppp avatar pavlinapppp 17 Точки

Здравей,

опитай така:

reader.istr2.str("");
reader.istr2.clear();

да почистиш стрийма и махни този ред :

// reader.istr2.ignore(std::numeric_limits<std::streamsize>::max(), '\n');

и ще работи.

Не знам какво точно прави този ред, но той ти пречи :) (според мен)

Поздрави!
       

1
plamen_vihren avatar plamen_vihren 2 Точки

Zdravej ,

Ne ne e tova problema,

Problema beshe che zadavah max element predi da sym napylnil masiva, ama kat pisha kod v 3:20 prez noshta taka e :)

Opravih go Blagodarq

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.