Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tsvetoslavbelev avatar tsvetoslavbelev 0 Точки

Задачите от предишния курс

Привет,

Бихте ли споделили дали задачите от предишното издание на курса, който ги има в джъдж, са подходящи за подготовка за изпита. Не знам дали материалът и преподавателят са били същите.
 

Благодаря!

0
C++ Advanced
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет, колега,

Задачите от изпитите на предишното издание на курса са перфектно средство за тренировка.
Може и да са по-лесни ... може и да са по-трудни от предстоящия изпит...знае ли човек :)

Материалът към курса беше почти на 100% същия, но преподавателят беше различен(не бях аз).
Но това няма никакво отношение към самите задачи, които биха се паднали на това издание на курса.

По-здрави ... и очаквам само шестици в неделя :)
Живко Петров 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.