Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihdimitrov avatar mihdimitrov 45 Точки

Изпит 13.12.2014г - работен ден

Здравейте колеги, бих искал да ви попитам понеже се сетих, че 13.12.2014г. е работен ден(отработва се 31.12.2014г), а аз съм оналайн студент и работя. Само на мен ли не ми е удобна тази дата или и на други колеги? Може да помолим, ако на повече работещи хора не ни е удобен деня, ако е възможно подготовката за изпит C# ниво 0(14.12.2014) да се размени с нашият изпит. Това е единсвената най-близка дата и според мен възможност с оглед на заетостта на залата. Ще е добре повече онлайн студенти(и работещи в присъствена форма) да изразят мнение и да го обсъдим с екипа на софтуни(аз съм им писал, но искам да кажат повече хора, за да не стане така, че само на 3-4 човека не им е удобен този ден).

8
JavaScript Applications 21/11/2014 10:41:50
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Подкрепям.

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

За мен няма значение дали е съботата или неделята, защото подобни псевдо-работни дни в нашата фирма не се отразяват много. Просто искам да предложа: ако ще се мести датата за изпит, може би ще е по-добре да се премести изпита от сряда в неделя, за да е почти еднакво времето за подготовка на всички.

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Въпроса е дали подготовката за С# дали може да се премести в сряда. Иначе е най-оптималния вариант.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

"искам да кажат повече хора, за да не стане така, че само на 3-4 човека не им е удобен този ден"

Глупости колега, има значително повече от "3-4 човека", които са студенти в СофтУни и същевременно съчетават паралелно и работа (не е зле да се направи една статискита между другото).

Тито е много прав, доколко тези дни са работни, но то си зависи и от самата фирма... Но при всички случай "молбата за отпуска" не ни мърда, дори и в такъв псевдо работен ден...


От гледна точка на това, че вероятно ще си взема отпуска преди това и за LAB-а,  моя глас в това импровизирано гласуване отива за това, ако има някаква възможност, поне една от датите за изпит да е в почивен ден...

0
21/11/2014 11:46:35
pecata avatar pecata 17 Точки

Подкрепям и аз идеята с две ръце.

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Колеги,

Взехме под внимание Вашата забележка и решихме да преместим изпита за 14 декември (неделя) от 9:30 до 15:30 часа.

11
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Благодарим сърдечно, за което!

А и сме сигурни, че всички колеги са научили новината, защото пак се виждат всичките им емейли, тъй като са без скрито копие ;) ;) :)

0
21/11/2014 17:52:00
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Извиняваме се за което.

2
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Изпита последно колко часа е, за едната дата е 4 часа, за другата 6...

PS: Извинете, сега видях в график на учебната зала, че и двата са по 6 часа...Благодаря!

1
22/11/2014 11:51:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.