Проблем с SQL Server

Добър ден. Преди време имах иснталиран SQL Server. Но реших да го преинсталирам. Първо го де-инсталирах, после изтрих папката с остатъчните файлове, която беше в устройството "E". Инсталирах отново SQL-a, влязох в services за да проверя дали е ръннат SQLEXPRESS-a естественно не беше и го ръннах. След като започнах да си правя Lab-а от понеделник дойде време да го свържа с проекта, но SQL-a не го намери проверих дали е още ръннат и си беше. Прегледах си лекцийте от Понеделник и буквално преписах всичко, но нищо. След което де-иснталирах SQL и го иснталирах на ново. Изтрих остатъчните файлове където го бях инсталирал преди това, като влязох да рънна отново express-a  ми излезе Error 2 : The system cannot find the file specified и проверих свойствата, като там ми изписва пътя на изпълнението е в устройство, "Е" къде всъщност преди беше първата инсталация а сега няма нищо. Моля да ми помогнете да изчистя всичко от старата предишните инсталаций, защото стана мазало и немога да се оправя вече цял ден. Също така, ако някой има идея, защо след като го ръннах express-a не ми намери проекта, от където всъщност се започна цялата мъка.angryangryindecision