Loading...
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Проблем с youtube или повече

Някои клипове в youtube на напълно случаен принцип не тръгват(не говоря специално за канала на софтуни) дори и глупавите им реклами. Аз имам съмнения ,че е от мегаланския интернет. Някой друг да има подобен проблем?

Тагове:
0
Общи приказки
scienide avatar scienide 17 Точки

Най-вероятно е от самата туба, пробвай да смениш player-a (html5/flash) https://www.youtube.com/html5

Ъпдейтни флаша, спри всички аддони и пробвай, пробвай през друг браузър. Едва ли е от интернета...

0
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Имам повече от един лаптоп и на другите е така.. даже и на телефона . Онзи ден исках да си изтегля фенер на телефона и се наложи да си пусна мобилния нет ,защото не искаше да загрее конкретната заявка. Някой сайтове също рандом отказват. Като ми изписа ,че имам отговор , се опитах да отворя абв и познай 1 мин.. а тия гадове от мегалан не носили отговорност за собствените си рутери, даже и не ги сменяли.. а още по кофти е ,че други нямат покритие в блока :Д

0
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

ако пускаше пари при всеки рестарт, щях да купя мегалан до сега ..

2
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

Пробва ли да изтриеш кеша, историята или бисквитките?

0
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Всичко съм пробвал , а и проблема не е само на една машина.

0
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

Докладвай на доставчика ти... докато им плащаш, имаш пълното право да се направиш на по-тъп и да ги викнеш, за да открият проблема ти. :)

 

PS: Сървърите на youtube складират някои клипове на локални сървъри - тези, които ги гледаме от българия най-често. Явно проблема е в липсата на връзка между тебе и някой от тези сървъри, което е причината да не тръгват на 'случаен' принцип.

-1
22/11/2014 19:35:55
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

Също така можеш да отвориш 'магиите' с f12 на браузъра и в 'network' таба да следиш какво се случва със заявките.

0
SimeonSimeonov avatar SimeonSimeonov 77 Точки

Ако на няколко компа и различни browseri все има проблеми и рутера си рестартирал,значи най вероятно наистина е от мегалан проблема.
И аз съм към тях и принципно е приличен нета,но и аз имах един такъв период на супер нестабилен нет,все си мислех че е от мен,но накрая ги извиках,те май си оправиха нещо по трасето и се оправи нета.

Ти си им клиент,плащаш си,така че не се притеснявай да им звъниш и да настояваш да направят нещо(имай предвид само че голямо чакане пада докато ти вдигнат телефона)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.