Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки
Best Answer

Здравей!
Първото нещо, което ти препоръчвам да направиш, е да провериш каква е изтеглената версия на Visual Studio, а тя трябва да е Visual Studio CommunityВ случай, че не е, този линк ще те насочи от къде трябва да я изтеглиш.

Въпреки това, съвсем нормално е след някакъв период от време IDE-то да каже, че иска лиценз. Тъй като това е Community Edition, лиценз всъщност не е необходим. В прозореца, който изкача трябва да намериш един бутон, с който да влезеш в своя Microsoft. Ако нямаш такъв, просто си направи и би трябвало да нямаш повече този проблем.

0
nika_29 avatar nika_29 5 Точки

Мерси много за линка дано стане

0
mimiiovkova avatar mimiiovkova 2 Точки

Имах същия проблем, но кликнах на съобщението за изтичащ лиценз и попълних изискуемите реквизити (мейл и парола), след което получих съобщение на личния ми мейл от Azure DevOps // Microsoft  - 

Welcome!
Thanks for joining us!

Обърнете внимание, че е необходимо преди това да сте активирали "Sentinel клиент" - което е предпоследното в списъка, който се намира под аватара на профила ви (горе дясно на екрана). 

Срещнах голям зор да се регистрирам през Microsoft - искаше ми юзър (който също се намира непосредствено под аватара ви) докато най-накрая се оказа че иска да впиша този user@softuni.bg - но въпреки това ме изхвърли. Така и не разбрах всъщност какво се случи, но фактът е, че вече Visual Studio 2019 не ми писка за изтичащ лиценз.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.