Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

montolivo avatar montolivo -16 Точки

[Technical Issue] Нова галерия от снимки към сайта ми > "Your browser doesn't have Flash, Silverlight..."

Когато се опитам да добавя нова галериа от снимки към сайта ми дава следната грешка :

You browser doesn't have Flash, Silverlight, HTML5, or HTML4 support.

Проверих браузъра с който съм в момента (Google Chrome) и има всички тези 4 неща. Според вас какъв би могъл да е проблема?

Тагове:
-6
Web Fundamentals - HTML5 28/11/2014 04:09:22
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Кой ти е сайта? Дай линк нещо... Боб, леща, захар, кристално кълбо wink

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Наистина дай малко повече информация, така не можем да ти помогнем... най-малкото дал ли си го на някой друг да го тества ? Това, че пише, че имаш всичките неща - не значи, че работят коректно.

0
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Навярно си с Уин от замунда? Питай колеги дали някой има изпобван и работещ Уиндоус и го слагай него. Все пак, ако искаш никога повече да нямаш тези проблеми, просто се бръкни с едни 100 кинта за оригиален. А съвсем, ако искаш да нямаш проблеми си сложи едно Убунту. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.