Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mr.ivanov avatar mr.ivanov 18 Точки

Изпитна задача Problem 1. Easter Cozonacs - JavaScript

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1610#0

Какво не му харесва на judge. Локално си работи, но първоначално даваше проблем toFixed is not a function и веднага се досетих, че може входа да ми го подава като стринг. Оказа се вярно затова си преобразувах входа в Number, но пак нищо не стана. Вече не ми даваше toFixed is not a function, но променливите не се променят а budget-a го дава като Not a Number. Логиката я направих не беше сложна, но въпреки това не дава и една точка. Не разбирам какво не е наред ? Защо пак в judge връща NaN след като в началото изрично декларирам че параметрите ми са число ?

Моето решение 

https://pastebin.com/QbhCAREB

Тагове:
0
Programming Fundamentals 21/05/2019 18:48:04
knoteva avatar knoteva 1081 Точки
Best Answer

Здравей,

Принтирай budget и pricePerKgFloor и виж какво ще ти върне. 

Може да го промениш на:

function kozonaks(budget(или примерно input)) {

    pricePerKgFloor = Number(budget(или input)[1]);
    budget = Number(budget(или input))[0]);

0
21/05/2019 18:58:52
mr.ivanov avatar mr.ivanov 18 Точки

Еххх каква аматьорска грешка. Кой да каже че входа идва по стария начин, като масив от стрингове... Аз си мислех че идва като два отделни аргумента, никъде в задачата не пише че ще е масив от 2 стринга, на входа има само 2 числа. Благодаря за съдействието оправих я : )

 

1
21/05/2019 19:31:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.