Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valchak avatar valchak 68 Точки

Дипломи от SoftUni

Здравейте, 

Може ли някой от екипа на SoftUni да каже, кога хората , които са взели успешно всички изпити от един професионален модул, ще си получат дипломите? 

Звънях в края на април на Информацията на SoftUni и тогава ми беше казано, че електронните дипломи ще бъдат качени до средата на месец май в секцията "сертификати". Сега сме вече месец юни, а дипломите още ги няма. 

Преди няколко дена получих e-mail за раздаване на отпечатани сертификати, но и там няма нищо споменато за дипломи.

Някой може ли даде някаква информация по въпроса?

 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 02/06/2019 23:51:32
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Трябват ти нужните кредити за да се дипломираш в съответната пътека в академията. Примерно за C#/Java Web Dev се изискваха, по спомен, 150 кредита, а за JS - 80 или 90. Не зависи от това дали имаш всички нужни сертификати от модулите, а и цялата пътека не дава пълният брой кредити. Примерно всички курсове, от главните пътеки за обектно-ориентирани езици в академията, ти дават нещо от сорта на 143 кредита ако си минал всичко с отличен 6.00 или >=5.50. Другите трябва сам да си ги набавиш от отворени/избирателни курсове.

0
valchak avatar valchak 68 Точки

Това ми е напълно ясно!

Имам 159 кредита и съм минал успешно всички изпити на Java-модула, JS-модула +  CSS/HTML.

1
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Щом ги имаш, за дипломите има отделни event-и, които са различни от тези за сертификатите. Трябва да попиташ кога ще е следващия такъв.

0
02/06/2019 17:08:04
valchak avatar valchak 68 Точки

Точно това съм написал в първия ми коментар. Звънях и ми казаха, че ще ги качат до средата на май, а ако искам диплома на хартия ще ми я дадат на тази церемония, която предстои в края на юни. 

За мен е по-важна електронната диплома, за да мога да я кача в профила ми в LinkedIn.

1
02/06/2019 17:13:37
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Виж си в анкети - имаш покана за дипломиране на 28-ми юни.

Иначе за електронната диплома аз чаках от декември до февруари да ми я генерират.

2
02/06/2019 23:25:15
valchak avatar valchak 68 Точки

Мерси, сега видях, че имам такава покана за 28 юни за раздаване на дипломи. 

Аз получих ДВА е-mail-a от SoftUni, в които ме канят на връчване на сертификати (двата e-mail-a са с едно и също съдържание, но са изпратени в два различни дни). И в двата е-mail-a не се споменава никъде за връчване на дипломи. Явно е станала някаква грешка и са изпратили два пъти е-mail-a за раздаване на сертификати, а не са пратили е-mail-a за дипломите.

Мен ме интересува, кога ще качат дипломите в секцията със сертификатите? Може ли някой от екипа на SoftUni да даде повече информация по въпроса? 

1
02/06/2019 23:50:33
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Радвам се, че имаш такава анкета. Двата имейла за сертификатите бяха необходими, защото в първия бяха писали, че ще връчват сертификати за курсовете от есента на 2018. Но тези вече бяха връчени през март 2019.  Само че нито обясниха, нито не се извиниха и малко хора разбраха каква им е идеята. Мейл с покана за дипломирането не е пускан.

Екипът отдавна не чете форума, той върлува из фейсбук групите devil

Най-добре пак звънни по тела или си изчакай трите месеца от последния ти изпит. Успех!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.