Loading...
Lyubosumaz avatar Lyubosumaz 5 Точки

JS Essentials - Exam Preparation II - May 2019, Problem 03. Warehouse Machine

Здравейте, имаше един видеоклип където прекъсва и задачата остава без сортировка. Аз се опитах да я довърша, това е кода: https://pastebin.com/zpVaf2rW

Имам въпрос, по условие е дадено, че накрая трябва да има таг <бр>, аз в моето решение не го слагам, пък judge дава 100/100. Таг <br> judge го тримва или нещо друго става. Аз винаги мога да създам елемент <br>, но ми е интересен judge, някой път празен нов ред е проблем. 

Довършването на тази задача ми отне около 4-5 часа, нямах представа как да направя сортиране на така нестнат обект. Всичко което използвам за решаване на това сортирането е със търсения в интернет. Имам чувството, че съм изпуснал две лекции. Щеше да е хубаво да имаме отделни лекции за обекти и за сортиране.

На изпита няма да ми стигне времето за подобна задача..

Има ли по-лесен начин за сортиране?

Тагове:
0
Module: JS Advanced
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

js няма по -лесни начини на вложени обекти затова се използват варианти като множество колекции и връзки между тях ако не искаш да си тровиш живота :Д

а иначе  report.innerHTML = output.join("<br>") навсякъде в output-a си join-ваш по това и той си ти добавя br..

има си причини :Д хората да измислят graphql и ts и вече никои дане пише чист ванила js почти или Jquery

-1
Lyubosumaz avatar Lyubosumaz 5 Точки

аз съм на много ниско ниво :(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.