Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vib1336 avatar vib1336 0 Точки

Задача Time converter - DOM Manipulations

Здравейте колеги, имам проблем с тази задача. Защо не мога да взема value-то от input полетата? Винаги когато му дам console.log() да го тествам ми изкарва нула или празен стринг ако е стринг. Функцията я извиквам най-отдолу на html файла, иначе беше сложен window.onload в body tag-a. Изкарва скрипта преди html кода ли? И ако да - защо? Задачата е лесна, обаче тоя въпрос ме гложди.

https://pastebin.com/vvMqPz2h

Тагове:
0
JavaScript Advanced 20/06/2019 19:46:32
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

let days = document.getElementById("days");

това е референцията към инпута, а вътре във функцията на лисънъра печаташ console.log(days.value)

https://pastebin.com/zfdMiQRf

 

0
20/06/2019 21:16:18
vib1336 avatar vib1336 0 Точки

Реших я, явно не е трябвало да ползвам if проверки.

0
21/06/2019 14:06:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.