Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1551 Точки

Сертификат за професия TECHNICAL SUPPORT (TRAINEE)

Покриваме изискванията за този сертификат още от края на нивото, не че ми е затрябвал, но идеята беше да има много хартийки ;д

Та по-същественото предложение в случая е да направите системата автоматична, когато се покрият изискванията да може да се кандидатства, а не ниво по ниво както беше сега.

Ясно е, че на никой не му се занимава да цъка да одобрява сертификати постоянно, но може и това да се пусне на автоматик.

Според мен грамотите за курс спокойно може да отпаднат и да останат сертификатите за ниво и професия.

Samuil.Petrow:
Темата е изчерпана.
Petya avatar Petya 2462 Точки

Здравей! Сертификатите за професии още не са пуснати, имаме малко работа по тях, но скоро ще ги пуснем. А одобряването нарочно включва последна стъпка, която е ръчно одобрение, за да има контрол все пак. 

3

Мда, предположих за одобряването, може би да има нещо с верността на попълнените имена. Мерси за бързия отговор :)

Послепис: Локвам темата, че май няма да се развие много дискусия.

-1
quickben avatar quickben 976 Точки

"Според мен грамотите за курс спокойно може да отпаднат и да останат сертификатите за ниво и професия."

Ако се направи по този начин, човек който не е взел 1 изпит, но е взел останалите 3 изпита от същото ниво няма да получи нито един сертификат което според мен не е правилно.

3

Да, но пък по единично курсовете не означават нищо (може би на 3-то ниво би била ценена някоя технология) и едва ли някой работодател ще ги вземе предвид.

-1