Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgemili avatar georgemili 1 Точки

Errors - грешки при програмирането

Здравейте !

Още съм в началото на убочението си и срещам проблеми с програмата. Бихте ли ми помогнали. 

Благодаря ви предварително !

Проблема се изразява в многото грешки но не знам как да ги отстраня като всичко е написано както трябва ? ?

ТУК

Това са - просто не знам как да ги оправя.

Mod Edit: Моля прочетете правилата на форума преди да пускате тема.

Тагове:
0
Programming Basics 04/12/2014 10:23:09
quickben:
На въпроса е отговорено и темата непредполага към дискусия.
quickben avatar quickben 966 Точки

Прочети хубаво книгата, в програмирането един символ в повече или по-малко ще накара програмата да "гърми" както е станало по-горе, отделно те съветвам първо да минеш през лекцийте на C# Basics, защото е изключително важно първо да потърсиш сам решението на даден проблем преди да питаш хората, особено когато става въпрос за нещо толкова елементарно.

под елементарно имам предвид, че с този проблем спокойно сам може да се оправиш стига да прочетеш първите страници на книгата и да изгледаш 1 лекция от курса който съм препоръчал по-горе.

0
04/12/2014 10:21:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.