Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nexus avatar Nexus 119 Точки

[Lab] C# Basics - Отзиви след първия проведен Lab на 03.12.2014г

Привет,

Как Ви се стори проведеният Lab?

Лично за мен това бяха доста добре оползотворени четири часа. 

Въпреки , че имам късмет да съм в курса на отлично подготвен лектор просто не остава време да се решават задачи в този формат (задружно) а именно там изникват и въпросите. Много полезно е това , че след като някой е готов минава и помага на останалите. Отделно разбрах , че на него сме се събрали хора от няколко различни групи. Прекрасен момент да добавим още някое ценно приятелство в скайп :) Това е първият Lab на който съм просъствал и мисля да не пропусна нито един...

 

Поздрави,

А. 

Тагове:
6
Programming Basics 04/12/2014 14:19:32
beshko avatar beshko 19 Точки

Здравей, имаше и плюсове и минуси, но беше ползвотворно, да :) Къде мога д анамеря видеото от вчера? Благодаря :)

0
v.indzhev avatar v.indzhev 37 Точки

Lab - а, като идея е стахотен, но... Бяхме хора от групите октомври и ноември. Тези, които сме от групата стартирала по - рано, сме по - намред с материала - цикли, if-else конструкции и т.н. Изгуби е повече време в обясняване на какво е while цикъл, for цикъл и се решиха много малко задачки. Може би щеше да стане една идея по - добре, ако се беше направил Lab - а само за курсистите от октомври, но пък бройката присъстващи щеше да е и по - малка. На мен лично много ми хареса. Решихме някоя друга задача в Competitive среда, наподобяваща изпита. 

 

Поздрави

В. И

2
adelayda avatar adelayda 36 Точки

Здравейте,

за мен не ми беше особено полезен, защото се изгуби доста време в решаване на

много еднотипни задачи (2ра задача steps). Би било по-добре да се разпредели

времето за решаване на повече задачи от различен тип. На мен лично ми липсваше концентрация

да решавам следващите задачи, докато първите се обясняваха "на дъската". В резултатите обаче виждам,

че има хора, които са се справили. Браво на тях! Надявам се занапред да се оптимизират резултатите от lab-a.

 
2
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Беше полезен за хората, които са най-назад. За тези, които решават домашните сами и тренират със старите изпити в Judge системата, по-скоро бе начин да си сверят часовниците и да видят какво е общото ниво на кандидатите.

За мен най-умното нещо, което може да направи човек, за да се подготви за изпита е да реши всички вече давани изпити. И да изгледа видеата с подготовка за изпит. Има доста ценни съвети.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.