Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

slavek avatar slavek 51 Точки

[Technical Issue] Java Debugging

Здравейте!

Ще бъда благодарен ако някой ми обясни как се работи с дебъгера на Eclipse.

Инсталирах си пакета с VirtualBox и Ubuntu 14.04. който Наков е предоставил за теглене в майския Java курс(изтеглих го още когато беше активен линкът). Изгледах първите лекции, реших няколко задачи но като доиде момента за дебъгване направих това което Наков показва в лекцията обаче не се получава. Не работят нито F5 F6 F7 F8, просто не са активни(не е от компютъра).

Някои имал ли е същия проблем и как го е решил?

Поздрави!

Тагове:
0
Java Advanced 05/12/2014 11:45:06
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

А в контектното меню какво пише? И там ли са неактивни Run/Debug?

0
slavek avatar slavek 51 Точки

И там не са активни.

0
slavek avatar slavek 51 Точки

Debug бутона работи проблема е след това.

Step Return, Step Over, Step Into, Resume и още доста ми ги показва в сиво и не са активни.

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Имаш ли сложени брекпойнти?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.