Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

[Homework] JS Apps - SPA-Applications-and-Architectures

Това е моето домашно по темата. (на преписвачите да им е сладко) Със сигурност има какво да се пипне още...

Books

С подобни библиотечки като q, sammy и mustache кода може  да стане доста приличен. laughing

За тези, които ще проверяват домашното искам да им кажа, че трябва да стартират проекта през localhost, а не след изтегляне да цъкнат с мишката върху index.html и да напишат коментар, че домашното не работи.

8
JavaScript Applications 10/12/2014 00:35:07
ivailozd avatar ivailozd 75 Точки

Ако проверяващия е писал домашното, трябва да знае как да го провери. laughing

Освен това силно се надявам, че в края на второ ниво, вече всички сме свикнали, че все по-рядко ще успяваме да си свършим работата само с два клика на мишката. По-често ще трябва да четем и дописваме, за да подкараме желания код и то не защото не е кадърно написам, ами защото екосистемата ни е по-различна от на този, който го е писал.

Пример мога да дам с unit testing домашните по КПК. Аз ги пиша на Mono, понеже ползвам линукс. Таговете се различават от тези от лекцията и не съм сигурен, че може да се провери на VS без редакция. Това не трябва да значи, че домашното не работи.

 

п.п. Ей, изписвайки горното, за първи път открих за себе си полза от проверката на домашни. Явно имало защо. :)

0
presian avatar presian 223 Точки

Млко мои творения - CODE -> DEMO laughing

Направих и някакъв логин, но честно казано не съм много доволен как се получи. Пробвах да ползвам структурата която показа Влади на подготовката за изпита. и става много четливо, но на мен за момента ми е трудно да се ориентирам и се лутам доста. Иначе мустачето и самито ми харесаха много. Q-то (разбирай промисите) честно казано е доста полезно - много точно си показва къде е грешката, но на изпита мисля да си праскам по старата изпитана схема всичко в един файл, че оплета ли се става страшно. За да я напиша тази задача ми трябваха около два дни. С доста блъскане на главата за дребни глупости и трудна орентация в кое къде е (предполагам че просто не съм свикнал все още).

4
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Между другото в момента имаме доста удобна възможност да проверим домашните си със фиидбек на фиидбека.

Защото базата данни си остава и ако някой иска може да остави коментар за коментара му по домашното и така да се свържe с проверяващия. 

Общо взето ако е проверил нещо яко и иска да пита този който го е правил как аджаба е станало. Ест може и да се псувате на воля :D

1
07/12/2014 17:31:36
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Това домашно въобще има ли опция за оценяване?

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Ами за момента не е активирано. Така беше и с предното и към края на следващият ден се активира възможността за проверка.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Пуснато е оценяването вече, имате време до 11 декември 23:59:59 като компенсация за един ден закъснение.

2
08/01/2015 17:03:03
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.